Shopping Cart

No products in the cart.

Gizlilik Politikası

www.kokpitkabin.com internet sitesinde bulunan tüm resim, yazı ve grafikler, görsel ve fonksiyonel içeriklerin her hakkı saklı ve KokpitKabin markasına aittir. Site içeriğinde bulunan metin, grafik, fotoğraf ve diğer öğeler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kopyalanamaz ve kullanılamaz. Sorularınız için kokpitkabin@gmail.com adresine e-posta yollayabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği

Kokpitkabin.com’da bir abonelik sistemi olduğu için girdiğiniz kredi kart bilgileri BDDK lisanslı veri merkezleri tarafından saklanmaktadır. Aboneliğinizi oluştururken girmiş olduğunuz kart bilgilerinizin ASLA bizim tarafımızdan tutulmamaktadır. Ödeme altyapısı için alanında en iyi şirketlerden biri olan PayTR ile çalışmaktayız. Kokpitkabin.com ödeme adımları için site genelinde 256 bit SSL ile koruma ve kriptolama sağlamaktadır. kokpitkabin.com’un kredi kart bilgilerinize erişmesi, dolayısıyla herhangi bir saldırı durumunda kullanıcıların kredi kartı bilgisini çaldırması kesinlikle mümkün değildir.

Ziyaretçi Bilgilerinin Gizliliği

Kokpitkabin.com, abonenin tüm bilgilerini sadece sipariş amacıyla almakta, ihtiyacı olmayan bilgileri asla abonesine sormamaktadır. Siparişin dışında aboneyi tanımak için yapılan bilgi edinme ve değerlendirme anketlerine katılım tamamen kullanıcının inisiyatifine bağlıdır. Kokpitkabin.com, kullanıcıların hiçbir bilgisini üçüncü parti kişilerle asla paylaşmaz veya satmaz. Bizimle paylaştığınız adres, telefon ve mail bilgileriniz tarafımızca güvence altındadır. Kokpitkabin.com, abonelerine kendi kampanya ve haberlerini paylaşmak adına tercihen mail göndermektedir. Kayıt olan her kullanıcımız, kullanıcı sözleşmesi dahilinde bu mailleri otomatik olarak almayı kabul eder. Bu mailleri almak istemeyen her kullanıcımız, kendisine gelen e-postaların en altında bulunan “e-posta listesinden çık” seçeneğinden listeden çıkabilir.

Çerez Politikası

Kokpitkabin.com, ziyaretçi verileri oluşturması adına kullandığınız tarayıcı, çözünürlük, işletim sistemi gibi bilgileri edinebilir. Bunlar tamamen kullanımı daha iyi hale getirmemiz için toplanan verilerdir. Ziyaretçilerden bu tarz veriler Google’ın kendi sistemleri üzerinden toplanmakta ve Google üzerinde güvenle depolanmaktadır.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgilendirme

07.04.2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında Şirketimiz Veri Sorumlusu sıfatına sahip olup bu sıfatın gerektirdiği yükümlülükler yerine getirmek için gerekli uyum çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu çerçevede üyelik sıfatınız devam ettiği müddet boyunca kişisel verileriniz işbu Kanun çerçevesinde Şirketimiz tarafından muhafaza edilip vermiş olduğunuz onay çerçevesinde işlenecektir. Belirtmek isteriz ki; kişisel verileriniz sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sağlamak, ürün ve hizmetlerimize ilişkin pazarlama, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişimleri gerçekleştirmek, istatistiki bilgi toplamak ve derlemek ve ticari faaliyetlerini geliştirmek amaçlarıyla tarafımızca kullanılabilecektir. Bu kapsamda dilediğiniz zaman Kanunun 11. maddesi kapsamında Veri Sorumlusu olan Şirketimize başvurarak aşağıda belirtilen hakları kullanabilirsiniz. Buna göre kişisel verisi işlenen müşterilerimiz;

  • Kendisine ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,
  • İşlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme,
  • Kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
  • Kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme,
  • Kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme,
  • İşlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme,
  • Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme haklarına sahiptirler.

Yukarıda sayılan bu taleplerinizi internet sitemiz üzerinde bulunan sayfasındaki formu doldurarak veya  kokpitkabin@gmail.com  e-posta adresine mail atarak iletebilirsiniz.