Shopping Cart

No products in the cart.

İptal ve İade Koşulları

  • Ürünler hazır olarak bulunmamaktadır. Siz sipariş verdikten sonra üretilmektedir. Bu nedenle beden tablosunu kontrol ederek sipariş oluşturmanızı tavsiye ederiz. Sipariş sonrası üretilen ürünlerde beden değişimi yapılamamaktadır. Sipariş sonrası tasarım değişikliği ürünler üretime alınmadığı takdirde yapılabilir. Bu konuyla ilgili iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
  • Kişiye özel hazırlanmış, sizin eklediğiniz desen, isim veya tarih eklenmiş, veya başka şekilde size özel üretilmiş ürünlerde kokpitkabin.com olarak firmamızın hatası yoksa iade ve değişim yapılamaz. Yüksek çözünürlüklü desenler eklediğinizde baskıdan memnun kalacaksınızdır. Ayrıca beden ölçülerini kontrol ederek siparişi tamamlamalısınız.
  • Kargonuz teslim edilirken mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi kontrol ediniz, ürünün hasarlı olduğu durumlarda , kargo görevlisinden tutanak tutmasını rica edin. 
  • Aldığınız ürün hasarlı veya arızalı çıktı ise, ve teslimat esnasında tutanak tutulmadıysa, kokpitkabin@gmail.com’a email atarak iade talebi oluşturabilirsiniz, iade talebinizde hasar konusunda iade detayı ile birlikte, ürünün hasarlı fotoğraflarını da gönderiniz. Hasarlı ve arızalı ürünler için iade taleplerinin ürün teslimatını takip eden 3 gün içinde yapılması gereklidir. Bu şartların sağlanması ile ürünü orijinal paketiyle beraber iade edebilir, ardından paranız iade edilecektir.
  • Kullanım sonucu oluşan hasarlarla ilgili de kokpitkabin@gmail.com’a e-mail atabilirsiniz. Tekstil ürünleri yıkama talimatlarına uygun yıkanmalıdır. (30 derecede tersten). Kupalar makinada yıkanmaya uygun değildir.                                                                                                      
  • Verilen siparişten farklı ürün gönderilmesi durumunda ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır ve ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarımızda olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.